11 beğenilme 0 beğenilmeme
CiNSEL YAŞAM kategorisinde (42.6k puan) tarafından  soruldu

3 Cevaplar

2 beğenilme 0 beğenilmeme
(-3,149 puan) tarafından  cevaplandı
tarafından seçilmiş
 
En İyi Cevap
Toplumdaki eğitimsizlik ne yazık ki her geçen gün insanî özelliklerimizi kaybedip hayvansı duygularımıza yenik düşmemize neden oldu. Cinsellikte hayvanlar ile ortak özelliklerimizden biri oldugu için insanî duyguların önüne geçti ne yazikki :((((
3 beğenilme 0 beğenilmeme
(19k puan) tarafından  cevaplandı
tarafından düzenlendi

Globalleşme, bilginin bu kadar kolay ulaşılabilir olması, ve iletişimin eskiye nazaran çok daha hızlı ve etkili olabilmesi ( dünyanın neresinde olursa olsun insanlar ile anlık olarak sesli ve görüntülü konuşabilme) ve cinselliğin bir tabu olmaktan çıkması bunda etkili oldu. Hayatımızı kolaylaştıran ve kendimizi daha rahat geliştirmemize olanak veren bu güzel gelişmelerin birde kötü diyeti var. Ve oda tam olarak bu galiba :) her güzel şey gibi bunun da bedeli var; O bedel insan ilişkilerinde yozlaşma.

1 beğenilme 0 beğenilmeme
(1.8k puan) tarafından  cevaplandı
aile kurmak sicak bir yuva kurmak icin evlilik lazim..evliligin temeli de bence cinsellik..zaten bu yonde mutlu olamayan ciftler evliligin ilk günlerindeki cicim aylari gecince monotonluga surukkeniyorlar hele birde cocuk olunca hepten bitiyor..kadina ogretilen sey aa kizim evlenince sakin kocana hayir deme disari gider ne zaman isterse ver ...bu mantik oldugu surece kadin orgazm i bile tatmadan belki buyukleri oyle dedigi icin istemesigi halde bile eşine hayir dememek icin odun gibi yatiyor..eee adamda bu sever ya isinden ofkeyi aloyor yada baskasindan kadin zaten kendini tanimadigi icin cinsel yonden dahada mallasiyor adam ruhsuz bir cinselligi katlanamadigi zamanlar önüne gelen firsati degerlendiriyor ve farki anlqyinca kavga tartışma basliyor saygi bitiyor sevgi kalmiyor evlilik sadece cocuk var diye surdurulmeye calisiliyor..sonra kadin benm neyim eksik deyip sen yaslarda ogrenmedigi merak etmedigi seyin cinselliğin yani tadini netten komsulardan arkadaslarindan duyuyor ve tadiyor mast olarak.ondan sonra da ihanetler karsilikli başlıyor..
uzatmayim cinsellik.aile.kurmanın yuva kurmanın evliliğin temeli bilgecim
(3k puan) tarafından  yorumlandı
0 0
Taylan sen dün gece banlandin mi
(1.8k puan) tarafından  yorumlandı
1 0
evet kim dedi sana ..bayram et artik.kurtuldun hazal birbirimuzden bu kadar nefret ederken ban olayi care oldu ..ohhbe:))kurtuldum senden :))

Benzer sorular

16 beğenilme 0 beğenilmeme
10 cevap
17 beğenilme 0 beğenilmeme
7 cevap
12 beğenilme 0 beğenilmeme
4 cevap
17 Haziran 2018 AŞK HAYATI kategorisinde İllegal_ (289 puan) tarafından soruldu
12 beğenilme 0 beğenilmeme
5 cevap
16 beğenilme 0 beğenilmeme
7 cevap
18 Haziran 2018 CiNSEL YAŞAM kategorisinde Type-V (19k puan) tarafından soruldu
Mor Defter, merak ettiğiniz şeyleri sorarak cevap bulabildiğiniz bir platformdur. Sorularınıza verilen cevaplar içinden "En iyi cevabı" seçebilir ve dilerseniz çeşitli anketler düzenleyebilirsiniz.

Facebook'taki arkadaşlarınızı sitemize davet edin

8k soru

37.4k cevap

21.7k yorum

534 kullanıcı

Şampiyonlarımız
Bu hafta:
 1. mvgkyz
  56 puan
 2. Nilaay
  2 puan
 3. Ahmet1453
  1 puan
 4. Ebru
  1 puan
 5. kaptanblack
  1 puan
...