9 beğenilme 0 beğenilmeme
OYUNLAR kategorisinde (11k puan) tarafından  soruldu
tarafından düzenlendi
Daruma San ^^

Daruma banyodan kayıp düşen ve kafasını zemine çarparak ölen gerçek bir japon kızın ismidir.Bu oyunu oynamak için gece yarısına kadar beklenmelidir.Küveti soğuk suyla doldurun.Ve içine girin.Küvete girmeden önce ışıkları kapatın.Suya girdikten sonra 3 kere DARUMA gel demelisiniz. Ardından birinin soğuk elini veya soğuk nefesini boynunuzda his edeceksiniz. Artık dikkatli bir şekilde ayağa kalkarak küvetten çıkmalısınız. Yoksa daruma sizi düşürmeye çalışır.Eğer bu motivasyonu doğru uygulanırsa dikkatli olmalısınız.Çünkü darumanın hayaleti tüm gün peşinizde olacaktır.Tüm gün darumanın varlığını yanınızda hissedeceksiniz ve arkanızı yeterince hızlı dönerseniz silüeti görebilirsiniz. yakınınıza geldiğini görürseniz japonca dur anlamına gelen TOMARA diye bağırmalısınız. Oyunu gece bitmeden bitirmelisiniz.
Darumayı çağırdığınız banyoya geri dönmelisiniz.Yakınınızda olduğundan emin olun ve yüksek sesle kita diye bağırın eğer oyunu doğru ve zamanında bitiremezseniz darumanın hayaleti peşinizi bırakmayacaktır.

1 cevap

2 beğenilme 0 beğenilmeme
(5.2k puan) tarafından  cevaplandı
Blood marry vardı sanırım bir ara . Banyoya girip ayna karşısında sadece mumla durup arka arkaya 3 kere blood marry diye bağırıyordun ve kanlı marry i görüyordun..
(11k puan) tarafından  yorumlandı
1 0
Evet biliyorum :)

Benzer sorular

9 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap
11 beğenilme 0 beğenilmeme
2 cevap
3 Şubat OYUNLAR kategorisinde Ceylann_Gkc (11k puan) tarafından soruldu
15 beğenilme 0 beğenilmeme
11 cevap
30 Nisan GENEL kategorisinde Cansu ♋ (21.6k puan) tarafından soruldu
12 beğenilme 0 beğenilmeme
9 cevap
Mor Defter, merak ettiğiniz şeyleri sorarak cevap bulabildiğiniz bir platformdur. Sorularınıza verilen cevaplar içinden "En iyi cevabı" seçebilir ve dilerseniz çeşitli anketler düzenleyebilirsiniz.

Facebook'taki arkadaşlarınızı sitemize davet edin

7.9k soru

36.5k cevap

21.3k yorum

504 kullanıcı

Şampiyonlarımız
Bu hafta:
 1. Pervizz
  40 puan
 2. Zeyno
  38 puan
 3. Mahmut
  29 puan
 4. King_34
  19 puan
 5. ~SEMA18~
  13 puan
...