16 beğenilme 0 beğenilmeme
GENEL kategorisinde (7.1k puan) tarafından  soruldu
tarafından düzenlendi
Merhaba. Ben bu sözcügü tamı tamına 2 sene önce dedim şişecevirmecede. Tesadüfen karşılaşdığım bu site gezip görmeden beni olgunlaştıracagını tahmin etmezdim o zaman. Güzel günlerdi gülüp egleniyorduk... megerse insanoglu sanalda bile içindeki iblisinden kurtulmak istemiyormuş.. Acıyordum, acıyorum, acıyıcam onlara. Ama her şerde bir hayır var demişler bende bunu bayrak etdim elimde kocaman  pembe denizde inci arar gibi arar oldum o hayırıı. Bu arayışlarda kimi zaman buldum o incileri kimi zaman başarısız oldum ama hiç bir zaman yenilmedim, kaybetmedim. Her seferinde muhteşem manzaralar- güzel kalpli insanlar keşfetdim. İlk kez yılbaşını bir sitede yazışarak gecirdim eglenmedim, kötü yılbaşıydı desem yalan olur. En güzel yıbaşı gecemdi...
...O günedek hiç bir zaman öyle sinirlenmemiştim, sinirden ateşim falan bile çıkmıştı ama... napıcan özü olmayan biri yalanları su içmek gibi kolay söyler... seni suçlu çıkartır!.(unutmayın bunu asla yazın bir kenara)  Benim ablam, abim olmadı ama o harika insanların sayesinde tattım bu hisleri.( başarılarım bile oldu :D) Arkadaş dedim kimilerine, kimilerine yardım etmege calıştım. Bazen yüce Rabbim mücize bile gösterdi. Bazılarını tanıyıb  bir heykel kurdum aklımda. Pişman olup degiştiler ve o an O aldı götürdü bendende o heykeli. Aha yeniden tanı, yeniden kur o heykeli dedi. Yaptım tabi.
Normel olarak gülücükle, hoş karşıladım gelenleri. Hoş yola saldım gidenleri. Saydım, sevdim. Kimiden gördüm karşılıgını kimiden görmedim... olsun. Sizi hep sevicem :)  Saygıyla yanaşıcagım :) Bu fırsatı bizlere sundugu için tabi önce admin Emre beye tesekkür ederim. Mordefter sayesinde de daha çok bilgi ögreniyoruz. bu her seye deger.  
Bu yazıyı yazmamın sebebi yılbaşını kutlamak için ya da nebileyim yıbaşı bahane sözler ağırlık yapıyordu kurtulmak istedim.. yinede YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN. SORUNLARINIZ AZ, MUTLU GÜNLERİNİZ BOL OLSUN. AĞLAYIN AMA MUTLULUKTAN :) SİZ BUNA LAYIKSINIZ... 2019 GÜZELLİKTEN BAŞKA BİR ŞEY GETİRMESİN...! NİCE MUTLU SENELERE hep beraber ;) :D

4 Cevaplar

3 beğenilme 0 beğenilmeme
(969 puan) tarafından  cevaplandı
Bende erinmeden hepsini okudum :) inşallah harika bi yil olur herkes için
(7.1k puan) tarafından  yorumlandı
2 0
Helal olsun :)
3 beğenilme 0 beğenilmeme
(5.6k puan) tarafından  cevaplandı
tarafından düzenlendi
Senin de yeni yılın kutlu olsun :)
3 beğenilme 0 beğenilmeme
(10.9k puan) tarafından  cevaplandı
tarafından düzenlendi
Rabbim isteklerini dileklerini gerçekleştirsin omrunce omrunden kat ve kat güzel geçecek yılların olsun insalah Seni Seviyorum.
2 beğenilme 0 beğenilmeme
(26k puan) tarafından  cevaplandı
Teşekkurler, seninde yeni yilin kutlu olsun herzaman yüzün gülsün bizde seni seviyoruz

Benzer sorular

9 beğenilme 0 beğenilmeme
6 cevap
14 Temmuz GENEL kategorisinde sonnefes (295 puan) tarafından soruldu
10 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
16 Haziran GENEL kategorisinde Cansu ♋ (21.5k puan) tarafından soruldu
6 beğenilme 0 beğenilmeme
3 cevap
12 Mayıs AiLE kategorisinde Bilgee (42k puan) tarafından soruldu
17 beğenilme 0 beğenilmeme
3 cevap
6 beğenilme 0 beğenilmeme
3 cevap
Mor Defter, merak ettiğiniz şeyleri sorarak cevap bulabildiğiniz bir platformdur. Sorularınıza verilen cevaplar içinden "En iyi cevabı" seçebilir ve dilerseniz çeşitli anketler düzenleyebilirsiniz.

Facebook'taki arkadaşlarınızı sitemize davet edin

7.9k soru

36.5k cevap

21.3k yorum

502 kullanıcı

Şampiyonlarımız
Bu hafta:
 1. Zeyno
  32 puan
 2. Pervizz
  30 puan
 3. Mahmut
  19 puan
 4. King_34
  14 puan
 5. ~SEMA18~
  8 puan
...