10 beğenilme 0 beğenilmeme
GENEL kategorisinde (43.6k puan) tarafından  soruldu

2 Cevaplar

2 beğenilme 0 beğenilmeme
(-3,196 puan) tarafından  cevaplandı
Adet sancimizi onlar yasamiyor,hamile kalip 9 ay karninda agirlikla yasamiyor,agda,mecbur bakımlı olmak,makyaj, sokak tacizleri vs bunlari yasamadigi icin erkekler sukretmeli bence:)
1 beğenilme 0 beğenilmeme
(18.9k puan) tarafından  cevaplandı
tarafından düzenlendi
Bakıyorumda kimse eve bakma yükümlülüğünden, koca bir ailenin sorumluluğunu üstlenmekten, daima güçlü kalmak zorundalığından, hata yapma lüksüne sahip olamamaktan, duygusal anlamda tam bir beton olmaya zorlandığımızdan, asgari ücret ile ev geçindirme dertlerimizden, ailemize eşimize dostumuza "elimde degil yapamiyorum" demek gibi bir seçeneğimizin olmayışından, her zora düştüğümüzde ağlamak gibi stres düzeyini düşüren bir girişimimizin olmayışından bahsetmemiş. Varsa yoksa adet sancısı ve çocuk doğurmak. Hanımlar bunlar size fizyolojinizin bir getirisi. Erkekler bunu yapmıyor demek ne kadar mantıklı ? Istesekte adet sancısı çekemeyizki, doğum da yapamayız. Onca sorumluluğu yüklediniz, elinizde olsa adet sancısı ve doğumuda bize gereceksiniz. Napalım ölelimmi?? Onlarda sizde kalıversin insaf yahu.

Benzer sorular

8 beğenilme 0 beğenilmeme
5 cevap
13 beğenilme 0 beğenilmeme
6 cevap
12 beğenilme 0 beğenilmeme
6 cevap
3 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
11 beğenilme 0 beğenilmeme
3 cevap
3 Ocak GENEL kategorisinde Bilgee (41.6k puan) tarafından soruldu
Mor Defter, merak ettiğiniz şeyleri sorarak cevap bulabildiğiniz bir platformdur. Sorularınıza verilen cevaplar içinden "En iyi cevabı" seçebilir ve dilerseniz çeşitli anketler düzenleyebilirsiniz.

Facebook'taki arkadaşlarınızı sitemize davet edin

7.5k soru

34.1k cevap

19.6k yorum

484 kullanıcı

Şampiyonlarımız
Bu hafta:
 1. Pervizz
  96 puan
 2. Sezgin
  81 puan
 3. Heqiss
  60 puan
 4. ~SEMA18~
  16 puan
 5. sherlock_
  16 puan
...