14 beğenilme 0 beğenilmeme
GENEL kategorisinde (46.9k puan) tarafından 

3 Cevaplar

3 beğenilme 0 beğenilmeme
(-661 puan) tarafından 
Adet sancimizi onlar yasamiyor,hamile kalip 9 ay karninda agirlikla yasamiyor,agda,mecbur bakımlı olmak,makyaj, sokak tacizleri vs bunlari yasamadigi icin erkekler sukretmeli bence:)
2 beğenilme 0 beğenilmeme
(20.3k puan) tarafından 
tarafından düzenlendi
Bakıyorumda kimse eve bakma yükümlülüğünden, koca bir ailenin sorumluluğunu üstlenmekten, daima güçlü kalmak zorundalığından, hata yapma lüksüne sahip olamamaktan, duygusal anlamda tam bir beton olmaya zorlandığımızdan, asgari ücret ile ev geçindirme dertlerimizden, ailemize eşimize dostumuza "elimde degil yapamiyorum" demek gibi bir seçeneğimizin olmayışından, her zora düştüğümüzde ağlamak gibi stres düzeyini düşüren bir girişimimizin olmayışından bahsetmemiş. Varsa yoksa adet sancısı ve çocuk doğurmak. Hanımlar bunlar size fizyolojinizin bir getirisi. Erkekler bunu yapmıyor demek ne kadar mantıklı ? Istesekte adet sancısı çekemeyizki, doğum da yapamayız. Onca sorumluluğu yüklediniz, elinizde olsa adet sancısı ve doğumuda bize gereceksiniz. Napalım ölelimmi?? Onlarda sizde kalıversin insaf yahu.
1 beğenilme 0 beğenilmeme
(3.7k puan) tarafından 
kadınların doğum zorluğuna erkekler şükür eder. çünkü eşi ona kendilerindn bir parça bir evlat vermiştir.  almak istediğin cevap buydu sanırım. soru bunu düşündürüyor.

Benzer sorular

15 beğenilme 0 beğenilmeme
6 cevap
16 beğenilme 0 beğenilmeme
6 cevap
14 beğenilme 0 beğenilmeme
6 cevap
12 beğenilme 0 beğenilmeme
2 cevap
16 beğenilme 0 beğenilmeme
3 cevap
3 Ocak 2019 GENEL kategorisinde Bilgee (52k puan) tarafından soruldu
Mor Defter, merak ettiğiniz şeyleri sorarak cevap bulabildiğiniz bir platformdur. Sorularınıza verilen cevaplar içinden "En iyi cevabı" seçebilir ve dilerseniz çeşitli anketler düzenleyebilirsiniz.

Facebook'taki arkadaşlarınızı sitemize davet edin

8.9k soru

43.5k cevap

25.9k yorum

775 kullanıcı

Şampiyonlarımız
Bu hafta:
 1. Cansu ♋
  66 puan
 2. MrWhite
  42 puan
 3. Leatus
  30 puan
 4. u_mutlu22
  30 puan
 5. MaviGokyzm
  28 puan
...