12 beğenilme 0 beğenilmeme
GENEL kategorisinde (43.8k puan) tarafından  soruldu

3 Cevaplar

2 beğenilme 0 beğenilmeme
(-3,162 puan) tarafından  cevaplandı
Adet sancimizi onlar yasamiyor,hamile kalip 9 ay karninda agirlikla yasamiyor,agda,mecbur bakımlı olmak,makyaj, sokak tacizleri vs bunlari yasamadigi icin erkekler sukretmeli bence:)
1 beğenilme 0 beğenilmeme
(19k puan) tarafından  cevaplandı
tarafından düzenlendi
Bakıyorumda kimse eve bakma yükümlülüğünden, koca bir ailenin sorumluluğunu üstlenmekten, daima güçlü kalmak zorundalığından, hata yapma lüksüne sahip olamamaktan, duygusal anlamda tam bir beton olmaya zorlandığımızdan, asgari ücret ile ev geçindirme dertlerimizden, ailemize eşimize dostumuza "elimde degil yapamiyorum" demek gibi bir seçeneğimizin olmayışından, her zora düştüğümüzde ağlamak gibi stres düzeyini düşüren bir girişimimizin olmayışından bahsetmemiş. Varsa yoksa adet sancısı ve çocuk doğurmak. Hanımlar bunlar size fizyolojinizin bir getirisi. Erkekler bunu yapmıyor demek ne kadar mantıklı ? Istesekte adet sancısı çekemeyizki, doğum da yapamayız. Onca sorumluluğu yüklediniz, elinizde olsa adet sancısı ve doğumuda bize gereceksiniz. Napalım ölelimmi?? Onlarda sizde kalıversin insaf yahu.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
(3.1k puan) tarafından  cevaplandı
kadınların doğum zorluğuna erkekler şükür eder. çünkü eşi ona kendilerindn bir parça bir evlat vermiştir.  almak istediğin cevap buydu sanırım. soru bunu düşündürüyor.

Benzer sorular

12 beğenilme 0 beğenilmeme
6 cevap
13 beğenilme 0 beğenilmeme
6 cevap
12 beğenilme 0 beğenilmeme
6 cevap
6 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
11 beğenilme 0 beğenilmeme
3 cevap
3 Ocak GENEL kategorisinde Bilgee (42.4k puan) tarafından soruldu
Mor Defter, merak ettiğiniz şeyleri sorarak cevap bulabildiğiniz bir platformdur. Sorularınıza verilen cevaplar içinden "En iyi cevabı" seçebilir ve dilerseniz çeşitli anketler düzenleyebilirsiniz.

Facebook'taki arkadaşlarınızı sitemize davet edin

7.9k soru

36.8k cevap

21.5k yorum

509 kullanıcı

Şampiyonlarımız
Bu hafta:
  1. sherlock_
    1 puan
...