8 beğenilme 0 beğenilmeme
SPOR kategorisinde (7.4k puan) tarafından  soruldu
İspanya Milli Takım Teknik Direktörü Julen Lopetegui'nin dün Real Madrid'le anlaştığı açıklanmıştı. Federasyon Başkanı ise bugünkü açıklamasında basından 5 dk önce bu durumdan haberdar olduklarını yapılanın ülkeye ve milli takıma ciddi bir saygısızlık olduğunu belirterek (kesinlikle katılıyorum bu arada Dünya Kupası'nın başlamasına 48 saatten az zaman kala böyle anlaşma mı olur) kupanın başlamasına saatler kala Julen Lopetegui'nin sözleşmesini feshetti. Bugün öğle saatlerinde de milli takım sportif direktörü efsane Real Madrid kaptanı Fernando Hierro alelacele takımın başına getirildi ve kupada takımın başında Hierro'nun olacağı açıklandı.

Sizce Julen Lopetegui ve Real Madrid'in tavrı saygısızlık mı profesyonellik mi?(Bu cümle bu aralar Madrid'le aynı cümlede çok geçiyor nedense :))
İspanya Federasyonu'nun takımı kupaya hazırlayan hocanın sözleşmesini kupanın başlamasına saatler kala feshedip apar topar yeni hoca getirmesi doğru mu yoksa aşırı duygusallık mı?
Olayı bir de siz yorumlarsanız sevinirim.

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
(-3,149 puan) tarafından  cevaplandı
tarafından seçilmiş
 
En İyi Cevap
Yeni hocanın takıma alışması ve takımi oyuncuları tanıması uzun zaman alacaktır. Böyle büyük bir organizasyonda Bence mevcut hocanın tutulması daha mantıklıdır Çünkü yeni Hoca takımı alışana kadar kupada elenebilirler :))

Benzer sorular

7 beğenilme 0 beğenilmeme
4 cevap
8 beğenilme 0 beğenilmeme
2 cevap
8 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
7 beğenilme 0 beğenilmeme
2 cevap
4 Haziran 2018 SPOR kategorisinde cerenimo (-3,149 puan) tarafından soruldu
8 beğenilme 0 beğenilmeme
2 cevap
27 Haziran 2018 SPOR kategorisinde cerenimo (-3,149 puan) tarafından soruldu
Mor Defter, merak ettiğiniz şeyleri sorarak cevap bulabildiğiniz bir platformdur. Sorularınıza verilen cevaplar içinden "En iyi cevabı" seçebilir ve dilerseniz çeşitli anketler düzenleyebilirsiniz.

Facebook'taki arkadaşlarınızı sitemize davet edin

8k soru

37.4k cevap

21.7k yorum

535 kullanıcı

Şampiyonlarımız
Bu hafta:
 1. mvgkyz
  56 puan
 2. Mahmut
  9 puan
 3. Nilaay
  2 puan
 4. Ahmet1453
  2 puan
 5. kaptanblack
  2 puan
...