16 beğenilme 0 beğenilmeme
AŞK HAYATI kategorisinde (17k puan) tarafından  soruldu
tarafından düzenlendi
Bugün tartıştığım bir konuyu buraya sormaya karar verdim. Bununla ilgili sosyal deney var olduğunu söylememe rağmen bazı zeki (!) arkadaşlarım anlamamakta ısrar ediyor. Elinizin altında internet var bir bakın bakayım Adriana Limanın ilişki yaşadığı erkeklere bide şu futbolcuların sevgililerine, eşlerine bakın ben bakıyorum ve ortalamanın altında hiçbir kadın görmüyorum. Sadece kişinin kendi görüşünü söylemesi bir yana şu bütün kadınları yerin dibine sokan yorumlardan nefret ediyorum. Yok kadınlar para sever kaslı erkek sever. İnsanız biz ya! Özellikle karşı cinsin, bütün dişi ırk bir yana annelerini de göz önüne alarak yorum yapmalarını tavsiye ediyorum. Babanız doğurdu sanki sizi.

10 Cevaplar

5 beğenilme 0 beğenilmeme
(9.4k puan) tarafından  cevaplandı
tarafından seçilmiş
 
En İyi Cevap
Erkekler dış görünüşü daha çok önemsiyor bence bu bir gerçek, ama ısrarla ve defalarca söylüyorum hatta iddia ediyorum ki; şu anda yaşadığım ülkede kadınların baktığı, önemsediği, istediği tek şey para para para. Buradakilerde ana, buradakilerde eş, buradakilerde bacı ama Allah’ıma şükürler olsun ki benim anam, bacım veya eşim değiller.
5 beğenilme 0 beğenilmeme
(27.8k puan) tarafından  cevaplandı

Bunun cinsiyetle bir ilgisi yok herkes kendinde eksik olanı önemser çirkin olan güzel olanı önemser daha az zeki olan çok zeki olanı önemser :D

(17k puan) tarafından  yorumlandı
4 0
Bu tür şeylerin cinsiyetle çok alakası var. Kadın ver erkek beyni aynı işlemiyor. Kendimizde eksik olanı istemek insancıl bir dürtü zaten ben burada cinsiyeti baz alarak soru sordum.
(27.8k puan) tarafından  yorumlandı
2 0
Cinsiyetçi ayrımlara karşıyım bu tarz ideolojiler insanlığın baş belasıdır. Hiçbir konuda insanlığa katkı sağlayamamış , eşitliği adaleti kirletmiş insani duyguları hiç etmiş bir ayrımcılıktır bu.
(17k puan) tarafından  yorumlandı
3 0
Benim derdim de bu zaten
4 beğenilme 0 beğenilmeme
(19k puan) tarafından  cevaplandı
tarafından düzenlendi

Dürüst olmak gerekirse bizler genelde dış görünüşe bakıyoruz. Hanımlar sizde lütfen dürüst olun yeni nesil kızlar erkeklerde paraya ve konuma  bakıyor :) 

4 beğenilme 0 beğenilmeme
(-1,275 puan) tarafından  cevaplandı
ben kendi şahsım adına söyliyim evet dış görünüşe bakarım ama önceliğim insan olması ve güzel iyi bi kalbi olması maddiyata geleyim para herşey demek deil mutlu olmadıktan sonra ve sevdiğim insanla olmadıktan sonra napim malı mülkü olmasada olur her insan bir deil her kadının bir olmadığı gibi
4 beğenilme 0 beğenilmeme
(6k puan) tarafından  cevaplandı
Bana göre kadınlar bir tık daha cok dış görünüşe bakıyor buda detaycı olmalarından dahi belli bir durum
4 beğenilme 0 beğenilmeme
(43.8k puan) tarafından  cevaplandı
Bence beraber her iki tarafda onem verir dis gorunuse.Mesela bende onem veriyorum tabi insan olsun o hic ama dis gorunusde onemli
4 beğenilme 0 beğenilmeme
(42.2k puan) tarafından  cevaplandı
Erkekler genelde daha çok bakıyor dış görünüşe hepside olmayabilir ama bakıyorlar işte sonuçta kadınlar bakıyor ama yinede duygusal hareket ediyorlar :))
2 beğenilme 0 beğenilmeme
(16.1k puan) tarafından  cevaplandı
Ben kendi adima konusuyum dis gorunusune bakara ama dis gorunus okeyse sonra kareteri onemli
2 beğenilme 0 beğenilmeme
(-3,113 puan) tarafından  cevaplandı
Kesinlikle erkekler daha çok önem verir:))
2 beğenilme 0 beğenilmeme
(75 puan) tarafından  cevaplandı
Erkekler.

Benzer sorular

17 beğenilme 0 beğenilmeme
7 cevap
20 beğenilme 0 beğenilmeme
7 cevap
13 beğenilme 0 beğenilmeme
7 cevap
12 beğenilme 0 beğenilmeme
7 cevap
12 beğenilme 0 beğenilmeme
7 cevap
Mor Defter, merak ettiğiniz şeyleri sorarak cevap bulabildiğiniz bir platformdur. Sorularınıza verilen cevaplar içinden "En iyi cevabı" seçebilir ve dilerseniz çeşitli anketler düzenleyebilirsiniz.

Facebook'taki arkadaşlarınızı sitemize davet edin

7.9k soru

36.6k cevap

21.3k yorum

505 kullanıcı

Şampiyonlarımız
Bu hafta:
 1. Zeyno
  16 puan
 2. Heqiss
  15 puan
 3. Neco
  14 puan
 4. Pervizz
  12 puan
 5. Ceylann_Gkc
  11 puan
...