23 beğenilme 0 beğenilmeme
AŞK HAYATI kategorisinde (18.7k puan) tarafından 
tarafından düzenlendi
Bugün tartıştığım bir konuyu buraya sormaya karar verdim. Bununla ilgili sosyal deney var olduğunu söylememe rağmen bazı zeki (!) arkadaşlarım anlamamakta ısrar ediyor. Elinizin altında internet var bir bakın bakayım Adriana Limanın ilişki yaşadığı erkeklere bide şu futbolcuların sevgililerine, eşlerine bakın ben bakıyorum ve ortalamanın altında hiçbir kadın görmüyorum. Sadece kişinin kendi görüşünü söylemesi bir yana şu bütün kadınları yerin dibine sokan yorumlardan nefret ediyorum. Yok kadınlar para sever kaslı erkek sever. İnsanız biz ya! Özellikle karşı cinsin, bütün dişi ırk bir yana annelerini de göz önüne alarak yorum yapmalarını tavsiye ediyorum. Babanız doğurdu sanki sizi.

11 Cevaplar

8 beğenilme 0 beğenilmeme
(10.2k puan) tarafından 
tarafından seçilmiş
 
En İyi Cevap
Erkekler dış görünüşü daha çok önemsiyor bence bu bir gerçek, ama ısrarla ve defalarca söylüyorum hatta iddia ediyorum ki; şu anda yaşadığım ülkede kadınların baktığı, önemsediği, istediği tek şey para para para. Buradakilerde ana, buradakilerde eş, buradakilerde bacı ama Allah’ıma şükürler olsun ki benim anam, bacım veya eşim değiller.
8 beğenilme 0 beğenilmeme
(29.7k puan) tarafından 

Bunun cinsiyetle bir ilgisi yok herkes kendinde eksik olanı önemser çirkin olan güzel olanı önemser daha az zeki olan çok zeki olanı önemser :D

(18.7k puan) tarafından 
6 0
Bu tür şeylerin cinsiyetle çok alakası var. Kadın ver erkek beyni aynı işlemiyor. Kendimizde eksik olanı istemek insancıl bir dürtü zaten ben burada cinsiyeti baz alarak soru sordum.
(29.7k puan) tarafından 
4 0
Cinsiyetçi ayrımlara karşıyım bu tarz ideolojiler insanlığın baş belasıdır. Hiçbir konuda insanlığa katkı sağlayamamış , eşitliği adaleti kirletmiş insani duyguları hiç etmiş bir ayrımcılıktır bu.
(18.7k puan) tarafından 
5 0
Benim derdim de bu zaten
7 beğenilme 0 beğenilmeme
(20.2k puan) tarafından 
tarafından düzenlendi

Dürüst olmak gerekirse bizler genelde dış görünüşe bakıyoruz. Hanımlar sizde lütfen dürüst olun yeni nesil kızlar erkeklerde paraya ve konuma  bakıyor :) 

7 beğenilme 0 beğenilmeme
(309 puan) tarafından 
ben kendi şahsım adına söyliyim evet dış görünüşe bakarım ama önceliğim insan olması ve güzel iyi bi kalbi olması maddiyata geleyim para herşey demek deil mutlu olmadıktan sonra ve sevdiğim insanla olmadıktan sonra napim malı mülkü olmasada olur her insan bir deil her kadının bir olmadığı gibi
7 beğenilme 0 beğenilmeme
(6.4k puan) tarafından 
Bana göre kadınlar bir tık daha cok dış görünüşe bakıyor buda detaycı olmalarından dahi belli bir durum
7 beğenilme 0 beğenilmeme
(46.9k puan) tarafından 
Bence beraber her iki tarafda onem verir dis gorunuse.Mesela bende onem veriyorum tabi insan olsun o hic ama dis gorunusde onemli
7 beğenilme 0 beğenilmeme
(51.7k puan) tarafından 
Erkekler genelde daha çok bakıyor dış görünüşe hepside olmayabilir ama bakıyorlar işte sonuçta kadınlar bakıyor ama yinede duygusal hareket ediyorlar :))
5 beğenilme 0 beğenilmeme
(17.3k puan) tarafından 
Ben kendi adima konusuyum dis gorunusune bakara ama dis gorunus okeyse sonra kareteri onemli
5 beğenilme 0 beğenilmeme
(-651 puan) tarafından 
Kesinlikle erkekler daha çok önem verir:))
5 beğenilme 0 beğenilmeme
(476 puan) tarafından 
Erkekler.
2 beğenilme 0 beğenilmeme
(3.3k puan) tarafından 
İkisi de, bazıları tabii

Benzer sorular

24 beğenilme 0 beğenilmeme
10 cevap
27 beğenilme 0 beğenilmeme
8 cevap
17 beğenilme 0 beğenilmeme
7 cevap
19 beğenilme 0 beğenilmeme
8 cevap
16 beğenilme 0 beğenilmeme
7 cevap
Mor Defter, merak ettiğiniz şeyleri sorarak cevap bulabildiğiniz bir platformdur. Sorularınıza verilen cevaplar içinden "En iyi cevabı" seçebilir ve dilerseniz çeşitli anketler düzenleyebilirsiniz.

Facebook'taki arkadaşlarınızı sitemize davet edin

8.8k soru

42.6k cevap

25k yorum

689 kullanıcı

Şampiyonlarımız
Bu hafta:
 1. Frtn3850
  118 puan
 2. Heqiss
  112 puan
 3. Cansu ♋
  90 puan
 4. Bilgee
  84 puan
 5. delibalzehir
  68 puan
...