@Ceylann_Gkc Banlandigimda bile her zaman yazan halimi hatrimi soran birisin,...">
4 beğenilme 0 beğenilmeme
GENEL kategorisinde (11k puan) tarafından  soruldu
@Nursac_16 ❤ Sanal dunyada gördugum ve tanıdıkca sanaldan çok bana gerçekleri gösteren bır dost oldu aramızda 4-5 yaş olmasına ragmen abla gibi dost gibi arkadaş gibi öte olan bir insan oldu fazlasıyla yanımda oldu ve en sevdiğim dostlarımdan birisi oldu @Kenaan ❤ Mesafelerin hiç bir şeye engel olmadıgını senı tanıyınca anladım. Ve dahası mı diye sorarsanız. Yaşayıp anlatacagım...❤ (Ve diğer etiketleyemedıklerım diğer arkadaşlarım sohbet ettiğim konuştugum hepiniz değeri çok farklı güler yüzünüz en içten şekilde umarım hayatınızda da bu güleryuzunuz gerçektense eğer hep samımıyetle gider) Sevgilerimle :))

2 Cevaplar

2 beğenilme 0 beğenilmeme
(4.9k puan) tarafından  cevaplandı
@Ceylann_Gkc Banlandigimda bile her zaman yazan halimi hatrimi soran birisin, 19 yaşında olsa bile yeri geldiğinde kenanla bizi ayıran bize akıl veren biri olmuştun. Yaşın sayidan ibaret değil de akıl olarak öğreten yegâne kişisin. İyi ki varsın nayinomm♥️ @Kenaan Grupta her ne kadar dövüşsekte her zaman iyi niyetini konuşmalarından anladığım, Çukur konuştuğum yegane kişilerdensin. İyi ki varsin Kenoscanımm
(7.2k puan) tarafından  yorumlandı
1 0
Sana yamacı alıcammm
(4.9k puan) tarafından  yorumlandı
0 0
Al hemen valla ellere yar oluyor çal ;(
1 beğenilme 0 beğenilmeme
(7.2k puan) tarafından  cevaplandı
@Ceylann_Gkc benimde 3 ay önce oyunda banlandığımda yanımda olan gerçek arkadas diyebilceğim insandın suan arkadastan öteyiz orasıda ayrı tabi ^^ oyun dısı hal hatır soran birisi oldugun için sadece oyun arkadası kalmadıgın için gerçekten insansın... Coğu oyunda banlanınca can ciğer oldukları kişiye merhaba demez oyun arkadasları ey gidi ey herneyse lafım yok desemde anlıcaklarını sanmıyorum.Günümün 7/24 üsün hergün seni biraz daha tanıyorum öğreniyorum seni senden iyiki benimlesin.Bukadar yeterli satırlar yetmicek göze sokmaya da gerek yok sana uzun uzun yazacağım yer belli ^^❤️ @Nursac_16 hehehe tam kafa dengimsin oyunda tanıdıgım sevdiğim nuroscanımsın. Hergün atısıyoruz doğruda bu bile keyifli helede saatlerce konusmadan sonra ceylan bizi dövcek dememiz ayrı ironi :)) iyi birisin nuro ama bana bile fazlasın manyaklık derecen yüksek destere sponsoru seniii ^^ kalbin temiz iyi birisin bunu görmek hoş :) Vee bugun günlerden Çukurrrr. ❤️ Fidan ismini etiketleyemedim kusura bakma ama seninlede atısmak hoş. Dertleştiğim insanları seviyorum yalandan dinleyip he evet gibisinden laf olsun diye konusan birisi değilsin iyisin iyii çırak :) Bir iki arkadas daha var onlarlada zaten konusuyorum buraya üye değiller bu yuzden yazma gereği yok.
(11k puan) tarafından  yorumlandı
1 0
Ya yerım canım benım ıyıkı varsın ıyıkı benımlesın bal❤ uzun olmuş be ınsan kısa yazar  :))
(7.2k puan) tarafından  yorumlandı
1 0
Sende iyiki varsın güzellik. Satır yetmez diye kısa kısa yazdım zaten ^^
(11k puan) tarafından  yorumlandı
1 0
Hahhaha fark ettım sorun yok satırlar hıcbırseye sığmaz ❤
(4.9k puan) tarafından  yorumlandı
1 0
Cansın sen. İyi ki varsınız ayolcağizlarim

Benzer sorular

10 beğenilme 0 beğenilmeme
3 cevap
8 Ocak GENEL kategorisinde Ufuk Polat 2 (170 puan) tarafından soruldu
11 beğenilme 0 beğenilmeme
3 cevap
7 beğenilme 0 beğenilmeme
2 cevap
11 beğenilme 0 beğenilmeme
7 cevap
12 beğenilme 0 beğenilmeme
6 cevap
Mor Defter, merak ettiğiniz şeyleri sorarak cevap bulabildiğiniz bir platformdur. Sorularınıza verilen cevaplar içinden "En iyi cevabı" seçebilir ve dilerseniz çeşitli anketler düzenleyebilirsiniz.

Facebook'taki arkadaşlarınızı sitemize davet edin

7.9k soru

36.8k cevap

21.5k yorum

510 kullanıcı

Şampiyonlarımız
Bu hafta:
 1. Beyzoş
  13 puan
 2. Pervizz
  4 puan
 3. Mahmut
  3 puan
 4. sherlock_
  1 puan
 5. öRümcekk
  1 puan
...