8 beğenilme 0 beğenilmeme
GENEL kategorisinde (21.6k puan) tarafından  soruldu
Üzdü :)

2 Cevaplar

2 beğenilme 0 beğenilmeme
(11.1k puan) tarafından  cevaplandı
tarafından seçilmiş
 
En İyi Cevap
Üzer bazen ama bazende özler değişik ya ben özlüyorum dokunamiyorsun diyorlar bana ona buna dokunmak yan yana olan dokunamıyor ken ben 1115 km otemde olan insana dokundum ve bu böyle olacak mesafeler engel değil hicbir şeye gerek dost gerek sevgili hiç fark etmez siz yeterki hissedin. Elinizden kayıp gitmesine de izin vermeyin elinizden kayıp gittiyse eğer hiç sahip olmamissiniz demektir. Bazen insanlar kayıp yaşamayı hakeder o insanlar olmayın.

=Mesafeler engel değil bak sen ordan benim yüreğime dokunabiliyorsun...
(7.2k puan) tarafından  yorumlandı
2 0
1115 km den dokunabilir mi insan? Evet dokunuyor hissettiriyon. Ben bu telefonu saçma bi şekilde kalbime koyup atıslarını dinlettim ordasın ama yanımdasın.. Özlüyorum sarılmak istiyorum tam o an mesafelere küfür ediyorum. Ve üzüyor doğru sonrada bulusma hayalini kurup tekrardan düzeliyorum.
(3.1k puan) tarafından  yorumlandı
1 0
Allah bozmasın favori çiftimsiniz sizin böyle anlaşmanız birbirinizi tamamlamanız gerçekten mutlu ediyor beni ve şaşırtıp gerçekten sevgiye aşka inandırıyor. Her ne kadar böyle bi ilişki yaşayabileceğim kadını bulamasam da. Harbi nerde o bi gelsinde hesap soralım neredeydin diye :D
(11.1k puan) tarafından  yorumlandı
1 0
Yaaa sezer hahahah Allah iyiliğini versiin :) Allah insallah en hayırlısını sana da verir. Ve boyle guzel düşüncen icin cidden cok tesekkur ederiz Allah razı olsun. Sevgimiz öyle güzel ki maşallah yani hic bozulmasına izin vermicez ve Allahin izniyle daha guzel haberler ile devam edicez. Aşka inanmayan bizim hikayemizi cok anlattım herkrse bir umut oldu dilerim sana da olur :))
(3.1k puan) tarafından  yorumlandı
1 0
amin inş. Allah razı olsun çok teşekkür ederim
4 beğenilme 0 beğenilmeme
(8.7k puan) tarafından  cevaplandı
Evet uzer hemde cok yanina gidemezsin sarilamazsin ozlersin kokusunu icine cekemezsin gezemezsin aklin hep onda olur ve ne yapar ne eder derdi sıkıntisi var mi  dersin aklinda fikrinde hep o vardir ve en zoru kotu bir aninda yaninda olamak insani öldüren o zaten :((

Benzer sorular

6 beğenilme 0 beğenilmeme
3 cevap
24 Mart GENEL kategorisinde Ceylann_Gkc (11.1k puan) tarafından soruldu
14 beğenilme 0 beğenilmeme
9 cevap
9 beğenilme 0 beğenilmeme
7 cevap
18 beğenilme 0 beğenilmeme
8 cevap
6 Mayıs 2018 AŞK HAYATI kategorisinde Gizem (1.9k puan) tarafından soruldu
8 beğenilme 0 beğenilmeme
3 cevap
Mor Defter, merak ettiğiniz şeyleri sorarak cevap bulabildiğiniz bir platformdur. Sorularınıza verilen cevaplar içinden "En iyi cevabı" seçebilir ve dilerseniz çeşitli anketler düzenleyebilirsiniz.

Facebook'taki arkadaşlarınızı sitemize davet edin

7.9k soru

37k cevap

21.7k yorum

514 kullanıcı

Şampiyonlarımız
Bu hafta:
  1. ~SEMA18~
    1 puan
  2. Frtn3850
    1 puan
...