16 beğenilme 0 beğenilmeme
ASTROLOJi kategorisinde (17k puan) tarafından  soruldu
tarafından düzenlendi
KOÇ: Birilerinin ondan daha çok gezmesine bozulur. Yazı en hızlı yaşayan burçtur. Tehlikeli yaz sporları bu burca göredir. Küçük bir uyarıda bulunmam gerekirse yaz sıcağında koçu huylamayın, içindeki canavarı ortaya çıkarabilirsiniz.

BOĞA: Boğa burcu yazı seven ondan haz almayı bilen bir burçtur. Genelde sakin yapılı olan boğa trafikte saldırgan olabilir. Yine de yazın uzun yolculukları ve o yolculuklarda hız yapmayı severler. Bu burca karşı yazın ekstra dikkat etmek gerekir.

İKİZLER: Her zaman genç ve dinamik olan ikizler burcu yazın da enerjisini kaybetmez. Her zaman olduğu gibi yazın da çocuklarla vakit geçirmeyi sever. Meraklı özellikleri sayesinde yeni yerler görmek ve keşfetmek için sabırsızdırlar.

YENGEÇ: Yengeç burçları yazın daha duygusal ve hayalperesttirler. Deniz kenarında sürekli yüzerek vakit geçirmek onlar için ideal bir yaz tatilidir. Gezmeyi sevmeyen bu burca, serin dağlık ve yeşillik yerlere hamak kurup bütün gününü orada kitap okuyarak ve yemek yiyerek geçirmesi de cazip gelebilir.

ASLAN: Kendine güvenen bu burç yazı çok sever. Giyimine dikkat eden aslanların kıyafetleri yazın da iddialıdır. Genelde evde tıkılı kalmayıp sürekli olarak gezip tozarlar. Yaz bu burçların en sevdiği mevsimdir.

BAŞAK: Yazını günde iki defa duş alarak geçiren bu titiz burç güneşin bunaltıcı sıcaklığından klimalara sığınır. Yazın yapmayı sevdikleri tek şey elinde soğuk içeceğiyle, güneşi gökyüzüyle beraber doğurmaktır.

TERAZİ: Yaz bu burçlar için alışverişten ibarettir. Kendilerini yaz güneşinden korumak için avmlerin soğuk dükkanlarına atarlar. Yaz onlar için hiç zevkli değildir.

AKREP: Genelde yaz onlar için bir olaylar silsilesidir. Onlar için bütün bir yılın özeti yazdır. Bütün radikal kararlarını bu aylarda verirler. Akrebin yaz için bir planı olmasa da yaz mevsiminin onun için planları çoktur.

YAY: Özgürlüğüne düşkün olan bu burç kalabalık bir arkadaş grubuyla gece hayatı yaşamayı yazın çok sever. Aynı zamanda kendini tanıyan ve kendine güvenen bu burç yazları karşı cins için bir tehlike arz eder. Çünkü hem nazik hem de cesur tavırlar olması gerekenden daha etkileyici olabilir.

OĞLAK: Nerdeyse yönetici olmak için yaratılmış bu burç, çevresindeki herkesi organize ederek her güne bir buluşma ve eğlence sığdırabilir. Bu burcun vefalılığı genelde yazın ortaya çıkar. Keza arkadaşları da ortamların neşesi olduğunu bildiğinden hep yanlarında isterler. Yazı sevdikleriyle geçirmeyi seven, normalde sevse bile yalnızlığı sadece yazın sevmeyen bir burçtur.

KOVA: Egosunu bir maske olarak kullanan bu burç yazı yalnız geçirmeyi sever. Onlara katlanabilen bir insan varsa kendini şanslı sayabilir çünkü o görüp görülebilecek en eğlenceli burç olabilir.

BALIK: Zodayağımızın en romantik burcu yazını sevgisinin kollarında geçirmeyi sever. Yazın tek hayali sevgilisiyle birlikte yıldızları seyretmek olabilir. Bazen de hayallerine dalarak yalnız kalmayı isteyebilir. Dengesi en çok bu mevsim bozulur.

*Yorumlar şahsıma aittir.

9 Cevaplar

3 beğenilme 0 beğenilmeme
(-3,156 puan) tarafından  cevaplandı
Trafikte saldirganlik disinda beni anlatmis tamamen:))
4 beğenilme 0 beğenilmeme
(43.8k puan) tarafından  cevaplandı
Aynen doğru demiş yazın alış veriş yapmayı severim.
4 beğenilme 0 beğenilmeme
(42.4k puan) tarafından  cevaplandı
Benide iyi anlatmış ben yazı seviyorum :D
5 beğenilme 0 beğenilmeme
(26.7k puan) tarafından  cevaplandı
Kendine guvenen aslanlar yazi cok sever giyimine dikkat eden aslanlarin kiyafetleri yazin da iddialidir ----dogru demis selicann tesekkurler tatlimmmm  
(17k puan) tarafından  yorumlandı
1 0
Rica ederim Heqicanım
1 beğenilme 0 beğenilmeme
(13.7k puan) tarafından  cevaplandı
tarafından düzenlendi
"OĞLAK: Nerdeyse yönetici olmak için yaratılmış bu burç, çevresindeki herkesi organize ederek her güne bir buluşma ve eğlence sığdırabilir. Bu burcun vefalılığı genelde yazın ortaya çıkar. Keza arkadaşları da ortamların neşesi olduğunu bildiğinden hep yanlarında isterler. Yazı sevdikleriyle geçirmeyi seven, normalde sevse bile yalnızlığı sadece yazın sevmeyen bir burçtur."

çok doğru bir tespit yapmışsın helal olsun :D
(17k puan) tarafından  yorumlandı
1 0
*Yorumlar şahsıma aittir. :)
(13.7k puan) tarafından  yorumlandı
1 0
o zaman orasını söyle düzelteyim :)

"çok güzel bir yorum yapmışsın helal olsun" :))
1 beğenilme 0 beğenilmeme
(-1,258 puan) tarafından  cevaplandı
Aslanı en iyi taniyan ve anlatan tek arkadşım  selinimmm aynen doğru yorum bu olsa gerek  :D
(17k puan) tarafından  yorumlandı
0 0
Teşekkür ederim semosummm :)
2 beğenilme 0 beğenilmeme
(16.2k puan) tarafından  cevaplandı
Basak-aynenn cok dogru yazmissin)))
2 beğenilme 0 beğenilmeme
(8.7k puan) tarafından  cevaplandı
Dogru soylemis ama artik oyle degil :(  ;(
1 beğenilme 0 beğenilmeme
(26.7k puan) tarafından  cevaplandı
Aslan ---Kendine güvenen bu burç yazı çok sever. Giyimine dikkat eden aslanların kıyafetleri yazın da iddialıdır. Genelde evde tıkılı kalmayıp sürekli olarak gezip tozarlar. Yaz bu burçların en sevdiği mevsimdir.♡♡dogru yaziyo

Benzer sorular

13 beğenilme 0 beğenilmeme
7 cevap
25 Mayıs 2018 ASTROLOJi kategorisinde selinn (17k puan) tarafından soruldu
14 beğenilme 0 beğenilmeme
8 cevap
22 Mayıs 2018 ASTROLOJi kategorisinde selinn (17k puan) tarafından soruldu
13 beğenilme 0 beğenilmeme
11 cevap
19 Mayıs 2018 ASTROLOJi kategorisinde selinn (17k puan) tarafından soruldu
15 beğenilme 0 beğenilmeme
7 cevap
19 Mayıs 2018 ASTROLOJi kategorisinde selinn (17k puan) tarafından soruldu
13 beğenilme 0 beğenilmeme
3 cevap
Mor Defter, merak ettiğiniz şeyleri sorarak cevap bulabildiğiniz bir platformdur. Sorularınıza verilen cevaplar içinden "En iyi cevabı" seçebilir ve dilerseniz çeşitli anketler düzenleyebilirsiniz.

Facebook'taki arkadaşlarınızı sitemize davet edin

7.9k soru

37k cevap

21.7k yorum

515 kullanıcı

Şampiyonlarımız
Bu hafta:
 1. Lindajeon
  7 puan
 2. sherlock_
  3 puan
 3. ~SEMA18~
  1 puan
 4. Frtn3850
  1 puan
 5. Taçsiz_prenses
  1 puan
...