11 beğenilme 0 beğenilmeme
CiNSEL YAŞAM kategorisinde (19k puan) tarafından  soruldu
Yoğun olarak kullanılan oyuncaklardan biridir anal plug. Görsel anlamda fantezi kıyafetlere eşlik edebilecek kuyruk formunda tasarımlarıda mevcut. Gece muhabbetlerinde damak tadında düşkün olan herkesin tercihi.

3 Cevaplar

2 beğenilme 0 beğenilmeme
(17k puan) tarafından  cevaplandı
Açıklamayı okuyunca kendimi gülmekten alıkoyamadım uzun zamandır bu kadar gülmemiştim hatta. Neden güldüm bilmiyorum anlamamamdan belki. Kuyruklu tasarım dedin gece muhabbeti diyip üzerine bide damak zevki dedin. Aralarında bir ilişki kurmaya çalıştım, kuramadım. Aman açıklayayım deme böyle kalsın. Bazı şeyleri bilmemek iyi geliyor.
(19k puan) tarafından  yorumlandı
2 0
Bu tür soruları manipüle etmeye niye bu kadar meraklıyız,  temelde 'saçınla oynanmasindan hoşlanırmısin' gibi bir soru halbuki.
Neyse açıklamam zaten bunu bilen duyan bişeyler karalasın şuraya :))
(17k puan) tarafından  yorumlandı
1 0
Manipüle etmiyorum ve "o tür" sorulara daha doğrusu cinsel sorulara bir garezim yok. Anal plug nedir bilmiyorum burada da ilk defa duydum bilseydim cevap vermekten çekinmezdim ama yine de merak ettiğimi söyleyemeyeceğim. Bu arada cevabım temelde "saçınla oynanmasından hoşlanır mısın" sorusuna, temelde "Hayır hoşlanmam" cevabıydı. Anlayacağın aslında manipüle etmeye değil yanlış anlamaya meraklıyız.
1 beğenilme 0 beğenilmeme
(-3,149 puan) tarafından  cevaplandı
Her şeyin doğal olanı iyidir bence o yuzden bunlara gerek olmadığı kanısındayım:)
1 beğenilme 0 beğenilmeme
(462 puan) tarafından  cevaplandı
Genellikle bu anal fantezileri yabancı kadınlar daha çok istiyor ve seviyor. Bizim Türk kızları analın verdiği acı hissine ve günah olmasından kaynaklı biraz çekiniyorlar. Ama şöyle düşünün Türkiye hariç bütün ülkeler bu fanteziyi zaten gerçekleştiriyor. Bu kadar kötü olsa zevk vermiyecek bir şey olsa neden yapsınlar?
(19k puan) tarafından  yorumlandı
0 0
Tabi her kadın da bundan haz alıcak diye bir kaide yok. Dediğin gibi ahlaksal bazı takıntılar bizi genel anlamda ilişkiye renk katmaktan alıkoyuyor

Benzer sorular

18 beğenilme 0 beğenilmeme
7 cevap
16 beğenilme 0 beğenilmeme
7 cevap
18 Haziran 2018 CiNSEL YAŞAM kategorisinde Type-V (19k puan) tarafından soruldu
14 beğenilme 0 beğenilmeme
8 cevap
14 beğenilme 0 beğenilmeme
8 cevap
16 beğenilme 0 beğenilmeme
6 cevap
8 Eylül 2018 CiNSEL YAŞAM kategorisinde DeGiSik28 (3.8k puan) tarafından soruldu
Mor Defter, merak ettiğiniz şeyleri sorarak cevap bulabildiğiniz bir platformdur. Sorularınıza verilen cevaplar içinden "En iyi cevabı" seçebilir ve dilerseniz çeşitli anketler düzenleyebilirsiniz.

Facebook'taki arkadaşlarınızı sitemize davet edin

8k soru

37.4k cevap

21.7k yorum

534 kullanıcı

Şampiyonlarımız
Bu hafta:
 1. mvgkyz
  56 puan
 2. Nilaay
  2 puan
 3. Ahmet1453
  1 puan
 4. Ebru
  1 puan
 5. kaptanblack
  1 puan
...